Point Ajans

İpekon Collection

1994'de "İPEK TEKSTİL" bayan kumaş satışı ile başlayan firmamız 1996 yılında "İPEKON TEKSTİL TRİKO SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ" adıyla bayan dış giyim olmak üzere döbyes takım, elbise, etek, pantolon ve özel günler için kıyafetler tasarlayıp üretime başlamıştır. Kısa bir sürede Türkiye’nin önemli firmaları arasında yer almıştır. Sektöründe yenilik ve gelişmeye açık olan firmamız dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek, hitap ettiği pazara en uygun ve modern üretim teknikleri ile imalatı gerçekleştirmiş, ürünlerin etkin bir satış sistemi ile hak ettiği yeri alması ve üstünlüğün muhafaza edilmesini hedeflemiştir. Hedefimiz her zaman sistem, kalite ve markalaşmak, doğru ürünü doğru zamanda doğru fiyatla alıcıya sunmak olmuştur.

İPEKON olarak bayan dış giyim pazarında lider olmak, toplam kalite anlayışını yerleştirmek, uluslar arası kalite standartlarını hayata geçirerek, kurumsal hale gelmek, alıcılarımıza söz verdiğimiz toplam kalite anlayışını yerine getirmektir. İnsanı sevmek, insana hizmet etmek, değerlerimize değer katmak, başarıları ve mutlulukları daha güzel yarınlara hep beraber taşıyabilmek temennimizdir.

OUR COMPANY, "IPEK TEKSTIL" , ESTABLISHED IN 1994 SELLING LADIES FABRIC, STARTED TO DESIGN AND MANUFACTURE LADIES CLOTHES, SUCH AS; TWO PIECES LADIES SUITS, SKIRTS, LADIES PANTS, DRESSES FOR SPECIAL DAYS UNDER THE NAME OF “IPEKON TEKSTIL TRIKO SAN. VE TIC. LTD. STI” IN 1996. IT BECAME ONE OF THE MOST IMPORTANT COMPANIES IN TURKEY IN A VERY SHORT PERIOD OF TIME. OUR FIRM, WHICH IS OPEN TO INNOVATION AND PROGRESS IN ITS SECTOR, MANUFACTURES BY USING THE MOST SUITABLE AND MODERN PRODUCTION TECHNIQUES FOR ITS MARKET FOLLOWING THE DEVELOPMENTS IN TURKEY AND ALL OVER THE WORLD. WE ARE TARGETTING TO MARKET OUR PRODUCTS BY AN ACTIVE SALES NETWORK AND PROMOTE OUR PRODUCTS TO THE HIGHEST LEVEL AND TO KEEP THEIR SUPERIOR POSITION IN THE MARKET. OUR TARGET HAVE ALWAYS BEEN SYSTEM, QUALITY&BRANDING AND OFFER THE RIGHT PRODUCT WITH THE RIGHT PRICE AT THE RIGHT TIME TO OUR CLIENTS. AS IPEKON, OUR MAIN WISH IS TO BE A LEADER IN LADIES CLOTHING, TO DEVELOP QUALITY UNDERSTANDING OF THE SOCIETY, TO INSTITUTIONALIZE BY ADOPTING INTERNATIONAL QUALITY STANDARDS, TO ACCOMPLISH TOTAL QUALITY UNDERSTANDING WHICH WE PROMISED TO OUR CLIENTS.